Latviski
По-русски

Preču grozs
Jūsu grozā 0 preces
Sākums            Jaunumi            Atlaides            Akcijas            Nosacījumi            Garantija            Vakances            Kontakti

Preču Kategorijas
Dīvāni
Ekskluzīvi interjēra priekmieti
Krēsli
Korpusa mēbeles
Sekcijas
Drēbju pakaramie
Galdi
Skolas mēbeles
Priekšnama skapji
Apavu skapīši
Kumodes
Bērnu mēbeles
Bērnu preces
Guļamistabas
Metāla mēbeles
ķermeņi
Virtuves iekārtas
Baroka stila mēbeles
Vannas istabas mēbeles
Matrači
Apkure
Seifi
Ieeja
Parole:

Jauna reģistrācija
Atgādināt paroli

Reklāma

Vakances

Aicinām darbā šoferus. Kategorijas – C,E.

Aicinām darbā suvenīru pārdevēju Swarovski kristālu sadaļā. Atbildīgu, sabiedrisku, patīkama izskata personu, vēlams ar pieredzi. Darbs maiņās – no 10.00 līdz 20.00.

Nepieciešami pārdevēji – konsultanti jaunajā mēbeļu centrā. Vēlams ar pieredzi mēbeļu tirdzniecībā.

Aicinām darbā pārdevēju – konsultantu mēbeļu salonā.
Atbildīgu, komunikablu, ar prasmi strādāt ar klientiem, viegli apmācāmu. Pieredze mēbeļu tirdzniecībā tiks uzskatīta kā priekšrocība.
Elastīgs darbalaiks, atvaļinājumi, pieņemama darba alga.
Darbs ar karjeras izaugsmes iespējām.

Aicinām darbā pārdošanas menedžeru ar privāto automašīnu.
Prasības:
vecums: 20-35;
precizitāte, sabiedriskums;
autovadītāja tiesības ar B kategoriju;
viegli apmācāmu.
Pienākumi:
tikšanās ar uzņēmuma galvenajiem klientiem;
klientu konsultēšana;
līgumu slēgšana;
dokumentācijas uzturēšana.
Apstākļi:
Fiksētā darba alga + procenti + prēmijas;
atlīdzība par transporta nobraukumu.
Uzņēmums piedāvā bezmaksas apmācības darbam.

Divani.lv meklē pārdošanas konsultantu veikalā, kurš atrodas pašā Rīgas centrā. Kā mūsu jaunajam pārdevējam – konsultantam, Jūsu mērķis būs rast saikni ar klientiem. Jūsu galvenais uzdevums -dot klientiem draudzīgu padomu uz pieredzi saistībā ar izvēlēto pirkumu un palīdzēt atrast klientam vispiemērotāko.
Kvalifikācija:
Vēlama pieredze mazumtirdzniecības vai pakalpojumu nozarē;
Darbs ar IT sistēmām;
Vecums: 21-35

Ja Jūs, kā persona esat ieinteresēts jaunākajos dizaina stilos,
spējat sniegt kvalitatīvu informāciju un pieredzi par precēm,
esat ļoti enerģisks un entuziasma pārpilns,
esat uzstājīgs un mērķtiecīgs,
esat atsaucīgs un spējat labi komunicēt ar cilvēkiem,
Tad Jūs lieliski iederēsities divani.vip.lv kolektīvā, kurš vienmēr atbalstīs un palīdzēs.
Mēs uzskatām, ka izglītība un vēlme iemācīties ko jaunu, ir pamats labam, pilnvērtīgam darbam. Mēs piedāvājam plašu apmācības programmu un informāciju par visiem aspektiem darbam veikalā. Divani.lv – tas ir mēbeļu mazumtirdzniecības uzņēmums. Uzņēmumam ir savs interneta veikals, kurš piedāvā klientiem visdažādāko dizainu mēbeles plašā klāstā. Mūsu vīzija ir kļūt par vienu no atzītākajiem zīmoliem. Mērķis, ko cenšamies sasniegt, ir vienmēr atrast labāko risinājumu ar komandas darba palīdzību. Esat ieinteresēts kļūt par daļu no mūsu kolektīva? Droši. Ceram uz Jūsu atsaucību.

Partners
Itālijas guļamistabas Krēsli Divvietīgie dīvāni Dīvāni Mīksto mēbeļu komplekti, Dīvāni Stūra dīvāni