Latviski
По-русски
 
Preču grozs
Jūsu grozā 0 preces
Sākums            Jaunumi            Atlaides            Akcijas            Nosacījumi            Garantija            Vakances            Kontakti
 
Preču Kategorijas
Dīvāni
Ekskluzīvi interjēra priekmieti
Krēsli
Korpusa mēbeles
Sekcijas
Drēbju pakaramie
Galdi
Skolas mēbeles
Priekšnama skapji
Apavu skapīši
Kumodes
Bērnu mēbeles
Bērnu preces
Guļamistabas
Metāla mēbeles
ķermeņi
Virtuves iekārtas
Baroka stila mēbeles
Vannas istabas mēbeles
Matrači
Apkure
Seifi
Ieeja
E-mail:
Parole:
   
Jauna reģistrācija
Atgādināt paroli
 
 
Reklāma
 

             
Pirkuma nosacījumi
 

Pirkuma nosacījumi

Internet lapa ir informativa.

Apmaksas noteikumi.

Mūsu veikalā A.Čaka iela 72/4, Rīga Jūs varat izvēlēties dažādus apmaksas veidus:
- skaidra nauda
- bezskaidrās naudas norēķins (bankas pārskaitījums)
- apmaksa ar bankas karti

Piegādes veidi un apmaksa.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preces svara , minimālās piegādes izmaksas ir 15 eiro . Precīzas piegādes izmaksas var aprēķināt izvēloties piegādes veidu . Piegādes izmaksas var noskaidrot piezvanot pa telefonu vai nosūtīt pieprasījumu uz epastu mebeles-divani@inbox.lv Pasūtījumi virs 1000 eiro tiek piegādāti bezmaksas tikai Rīgas robežās.

Preču piegāde tiek nodrošināta darba dienās no 10.00 līdz 21.00, par papildus samaksu preces var būt piegādātas arī sestdienās un svētdienās ērtā Jums laikā.

Piegāde un preču saņemšana Rīgā.

Pēc pasūtījuma noformēšanas prece tiek piegādāta pēc norādītās adreses 1 vienas darba dienas laikā , ar nosacījumu , ka prece ir noliktavā . Ja prece noliktavā nav tad klientam tiek paziņots piegādes termiņš. ja pasūtījums ir noformēts līdz 13.00 un prece ir noliktavā , tad preču piegāde notiek tajā pašā dienā.Preču piegāde tiek nodrošināta līdz mājas durvīm.

Piegāde un preču saņemšana ārpus Rīgas.

Preču piegādi ārpus Rīgas nodrošina Latvijas pasta kurjerdienests.Pēc pasūtījuma noformēšanas , klientam tiek nosūtīts faktūr-rēķins uz norādīto epastu vai faksu ,pēc rēķina apmaksas prece tiek nodota Latvijas pasta kurjerdienestam preču piegādei.

Apdrošināšana 0,4 procenti no sūtijuma vērtības

Ārpus Rīgas preču piegāde tiek nodrošināta tikai līdz mājas durvīm.

Preču piegādes izmaksas ārpus Rīgas tiek aprēķinātas pēc Latvijas pasta tarifiem , precīzu piegādes izmaksu var uzzināt piezvanot pa tel. 28898049. Preču piegādes izmaksas var mainīties bez iepriekšējā bridinājuma. Klientam jebkura gadijumā būs paziņota precīza piegādes izmaksas summa.

Atteikuma tiesības un preču atgriešana.

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu". LR MK noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitāti un drošumu atteikuma tiesību izmantošanas periodā.. Preces atgriešanas gadījumā, pircējam tiek atgriezta veiktā samaksa par preci un piegādes izmaksas. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs. Izmantojot atteikuma tiesības, lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu. Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitāti un drošumu atteikuma tiesību izmantošanas periodā. Lai izmantoto atteikuma tiesības, patērētājam ir jāaizpilda un jāiesniedz patērētājam atteikuma tiesību veidlapa.

Kā pasūtīt preci online?

  1. Lai pievienotu pirkumu grozā, noklikšķiniet uz "Pirkt" uz lapas sarakstu ar precēm, vai uz lapu ar detalizētu specifikāciju.
  2. Šī prece tiks automātiski pievienota jūsu iepirkšanās sarakstā. Tad jūs varat turpināt savu ceļojumu interneta veikalā un pievienot iepirkumu grozā vairākus priekšmetus, kā jūs vēlaties. Ja jums ir nepieciešams, lai izņemtu produktu no groza un mainīt preču daudzumu, jebkurā laikā varat atkārtoti pārbaudīt saturu Jūsu iepirkumu grozā un veikt izmaiņas. Kad pasūtījums ir gatavs, jums jaizvēlas piegādes metodi un noklikšķiniet uz "pasūtīt", Jūsu iepirkumu grozā.
  3. Aizpildiet dažus laukus, lai mēs redzētu informāciju priekš pasūtījuma noformēšanas. Izvēlieties apmaksas veidu un noklikšķiniet uz "pasūtīt".

Jūsu pasūtījums tiks pieņemts un apstrādāts īsākā iespējamā laikā. Pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu.

Kā pasūtīt prece pa tālruni?

Ja jūs nevēlaties, veikt pasūtījumu internetā veikalā ONLINE - zvaniet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni +371 28898049, darba dienās no 10.00 lidz 21.00.

Nopirkt veikalā.

SIA "DIVANI",

Čaka iela 72, 2. stavs,

Riga, LV-1011,

Latvija, 

sīkāka informācija šeit.

 
Partners
Itālijas guļamistabas Krēsli Divvietīgie dīvāni Dīvāni Mīksto mēbeļu komplekti, Dīvāni Stūra dīvāni

Dīvāni, Ekskluzīvi interjēra priekmieti, Krēsli, Korpusa mēbeles, Sekcijas, Drēbju pakaramie, Galdi, Skolas mēbeles, Priekšnama skapji, Apavu skapīši, Kumodes, Bērnu mēbeles, Bērnu preces,...

Copyright © divani.lv